KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7473396
nr 747 3396
Akvarell
Tidigt 1900-tal, 13x8, 5
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 mars 2012
kl 17:51:35
17/3 22:35:22