KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7473396

nr 747 3396

Akvarell

Tidigt 1900-tal, 13x8, 5

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 19 mars 2012
kl 17:51:35

17/3 22:35:22 1      Vinnande bud